Viac ako 50 rokov je značka Tommaselli synonymom spoľahlivosti, záruky a európskym lídrom vo výrobe riadítok určených do prvovýroby a pre trh s náhranými dielmi. Pri výrobe riadítok tommaselli sú používané výhradne najlepšie materiály, jednotlivo testované prísnymi skúškami, a to zaručuje produkciu výsokej akosti. Domino má prvenstvo v Európe vo výrobe brzdových a spojkových páčok a ovládačov plynu pre všetky typy motocyklov, mopedov a skútrov, MTB a poľnohospodárske stroje. každá páčka a ovládač plynu sú navrnuté podľa najmodernejšej technológie a dopytu.

Tommaselli a Domino dohromady predstavujú najlepšiu záruku kvality a najväčší rozsah sortimentu vo svojom sektore. Výrobky Tommaselli a Domino sa odlišujú výnimočnou akosťou. Prísne laboratórne testy s postupným systémom kontroly a priamo použitie pri závodoch, sú najlepšou skúškou bezpečnosti a vysokej funkčnosti výrobkov. Skutočne dôležitou súčasťou pre tými Majstrovstiev sveta sú tak riaditka Tommaselli pre motocykle enduro a cross, tak ovládače plynu a páčky Domino pre dialničné motocykle. Mimo toho je používajú aj mnohý majstri sveta ako Valentino Rossi.

Tommaselli a Domino spojuje spoločný strojárenský výskum a schopnosť vyrába systémom podnikovej normy UNI-EN 29001 (ISO 9001).

Kontaktujte nás

Važený zákazník, radi zodpovieme všetky vaše otázky kissracing@post.sk

Kontaktný formulár:

Vaše kontaktné informácieVažený klient, veľmi radi zodpovieme všetky Vaše otázky.

 

webdesign, servis: AATUH