Dunlop je jedným zo svetových vedúcich výrobcov pneumatík. Vyvíja, vyrába a predáva pneumatiky pre automobily, úžitkové vozidlá a motocykle.

Dunlop má skvelú povesť medzi fanúšikmi výkonnostných automobilov a motocyklov. Rozsiahle skúsenosti firmy na pretekárskych poliach a bezpochyby pôsobivé rekordy na pretekárskych dráhach viedli k zavedeniu inovatívnych technológií i pri pneumatikách určených pre každodenné jazdenie. Keďže sa neustále snažíme riadenie ešte viac spríjemniť, poskytujeme v súčasnosti motoristom a pretekárom výkonnosť a výdrž posledných gumárenských technológií. Touch Technology firmy Dunlop perfektne dokazuje prístup firmy Dunlop k výskumu a vývoju: pneumatiky Dunlop sú schopné poskytnúť vodičom lepší kontakt s vozovkou, pretože poskytujú lepšiu spätnú väzbu, väčšiu kontrolu jazdy a vďaka tomu i väčšie potešenie.

Dunlop je jedným zo svetových vedúcich výrobcov výkonných a vysokovýkonných pneumatík pre prvovýbavu prestížnych značiek. Mnohí z renomovaných výrobcov automobilov štandardne využívajú pneumatiky Dunlop, vrátane nasledujúcich: Alfa Romeo, Audi, AMG, Aston Martin, BMW, Honda, Jaguar, Mercedes-Benz, Mitsubishi, Nissan, Opel/Vauxhall, Peugeot, Porsche, Renault, Rover, Seat, Škoda, Toyota a Volkswagen. Dunlop poskytuje motocyklové pneumatiky ako súčasť prvovýbavy pre vedúcich výrobcov motocyklov, vrátane nasledujúcich: Aprilia, Benelli, BMW, Buell, Derbi, Ducati, Harley Davidson, Honda, HRD, Husaberg, Husqvarna, Kawasaki, KTM, MV Agusta, Peugeot, Piaggio, Suzuki, Vertemati a Yamaha.

 


Kontaktujte nás

Važený zákazník, radi zodpovieme všetky vaše otázky kissracing@post.sk

Kontaktný formulár:

Vaše kontaktné informácieVažený klient, veľmi radi zodpovieme všetky Vaše otázky.

 

webdesign, servis: AATUH