Od svojho založenia v roku 1964 nazhromaždil MOTOPLASTIC,S.A v obore motocyklov cenné skúsenosti. Ty zahrňujú aj kontinálny výskum a vývoj procesu výroby spoločne s uvádzaním nových materiálov, vďaka čomu teraz dosahuje kvalitných produktov s dobrým designom a praktickým využítím.

V neustálom úsilí o rozvoj ktorý trvá takmer 36 rokov existencie, je MOTOPLASTIC,S.A , od poskytovania produktov pre Derby v sedemdesiatych a osemdesiatich rokoch, a aerodynamických "Las balas rojas de Mollet", ktoré dosiahli toľko víťazstiev na svetových rýchlostných závodoch, dospeli až k homologacii produktov nemeckou TÜV podľa KABE na 38007, 38120, 38182 a 38188.

V súčastnosti divízie vyfukovania, tepelného tvárovania a laminovania skupiny Motoplastic S.A. využívajú v továrňach v Granollers a Canovellas (neďaleko Barcelony) plochu 3312 m2 a svoju produkcii uplatňujú u prvotriednych výrobkov alebo prostredníctvom vlastného katalógu. Za zvláštnu zmienku stojí aj export, ktorý vďaka dobrému ohlasu našich produktov v zahraničí každoročne zvyšuje svoj podiel na celkovom predaji.


Odkaz na www stránku spolocnosti Puig - www.puig.tv

Kontaktujte nás

Važený zákazník, radi zodpovieme všetky vaše otázky kissracing@post.sk

Kontaktný formulár:

Vaše kontaktné informácieVažený klient, veľmi radi zodpovieme všetky Vaše otázky.

 

webdesign, servis: AATUH