Repsol YPF je integrovaná medzinárodná ropná a plynárenská spoločnosť, operujúca vo viac ako 35 krajinách sveta a je lídrom v Španielsku a Argentíne. Je jednou z desiatich hlavných súkromných ropných spoločností sveta a najväčšou súkromnou energetickou spoločnosťou v Južnej Amerike. Repsol YPF sa drží na čele v požiadavke dobrého riadenia firmy a je odhodlaná presadzovať spoluúčasť akcionárov pri rozhodovaní podniku, ako aj zvyšovať bezpečnosť akcionárov.

Čo sa týka stratégie a expanzie, Repsol YPF je vždy za výnosný rast. Jej cieľom je byť lídrom v podnikateľských a geografických oblastiach, v ktorých je činná a v ktorých má konkurenčné výhody a väčšie možnosti rastu. Repsol YPF má produkciu viac ako milión barrelov ropy denne a jej rezervy ropy a plynu sú viac ako 5 miliárd barrelov. Tieto rezervy sú umiestnené väčšinou v Južnej Amerike a Severnej Afrike.

Jej kapacita spracovania je viac ako 1,2 milióna barrelov denne. Riadi deväť rafinérií, päť z nich je v Španielsku, tri v Argentíne a jedna v Peru. Naviac má akcie v ďalšej rafinérii v Argentíne a v dvoch v Brazílii. Svoje ropné produkty predáva prostredníctvom širokej siete predajcov, tvorenej 6600 predajňami v Európe a Južnej Amerike. Repsol YPF je lídrom v Argentíne a v Španielsku a jedným z najdôležitejších prevádzkovateľov v Peru a Ekvádore. V oblasti LPG, s predajom ročne viac ako 3 milióny ton, Repsol YPF je treťou najväčšou spoločnosťou sveta a je jednou z najvýkonnejších.

Aktivita Repsol YPF v chemickom priemysle je vykonávaná poväčšine v piatich priemyselných komplexoch. Tri z nich sú umiestnené v Španielsku a dva v Argentíne. Najdôležitejšie trhy sú v Južnej Európe. Toto podnikanie má vysokú integračnú úroveň spracovania a produkcie bezolovnatého benzínu a má svoju vlastnú technológiu pri produktoch pridanej hodnoty. Navyše distribuuje bezolovnatý benzín, buď priamo alebo pomocou mnoha pobočiek, viac ako 9 miliónom zákazníkov v Španielsku a Južnej Amerike. Takmer 4 milióny z nich sú v Južnej Amerike. Spoločnosť Repsol YPF ako jediná dodáva svoje mazivá do prvovýroby automobilky SEAT. Všetky mazivá tejto značky sú špeciálne vyvinuté podľa najprísnejších noriem kvality VW Group - Škoda, Seat, Audi, Volswagen a doporučujú ich používať aj ostatní svetoví výrobcovia automobilov a strojov ako sú Mercedes Benz, BMW, Porsche, Volvo, Caterpillar, Komatsu, Man, Renault a mnoho ďalších. Z motocyklových olejov majú mazivá Repsol ako jediné na svete špecifikáciu Hondy.

S jej vierou v technologické inovácie, Repsol YPF zvyšuje svoju kapacitu pre technologický rozvoj v súlade s rastom spoločnosti. Jej cieľom je nepretržité zlepšovanie kvality svojich produktov a znižovanie výrobných nákladov. Disponuje technologickým centrom, ktoré je v harmónii s najlepšími technologickými komplexmi energetického sektora na svetovej úrovni.

Repsol YPF považuje za princíp podnikania zladenie efektívneho manažmentu a ziskovosti podnikania s princípom udržateľného rozvoja. Na tento cieľ prevzala na seba princípy OSN, týkajúce sa ľudských práv, laboratórnych postupov a ochrany životného prostredia. Uvedomujúc si túto zodpovednosť ako súkromná spoločnosť, Repsol YPF prispieva na blaho obcí pomocou sociálnych rozvojových programov, sponzorovania kultúry a podpory vzdelávania ako piliera lepšej budúcnosti.


Odkaz na www stránku spolocnosti Repsol - web.repsol.com

Kontaktujte nás

Važený zákazník, radi zodpovieme všetky vaše otázky kissracing@post.sk

Kontaktný formulár:

Vaše kontaktné informácieVažený klient, veľmi radi zodpovieme všetky Vaše otázky.

 

webdesign, servis: AATUH