Všetko sa to začalo pred 50 rokmi v Turíne, vtedy dvadsaťročný Pietro Mollo, automechanik so zameraním na osobné a nákladné vozidlá a veľký nadšenec do motoriek, opravuje, skôr pre zábavu malé motorky a skútre, pričom sa špecializuje na prestavbu "tlmičou výfukov". Podporený otcom sa rozhodne zahájiť vlastnú činnosť a v roku 1954 zakladá SITO a začína v malej garáži vyrábať tlmiče pre Vespu, Lambrettu a Guzzinu. V roku 1962 sa firma presťahovala do Monticello d´Alba, súčasného sídla, do dvoch hál o veľkosti 1000 m2.

Výrobky SITO sú na trhu ponúkané v shode s vývojom motocyklového odvetvia: skútre VEspa a Lambretta v 60. rokoch, mopedy v rokoch 70., maxi-motorky v 70. - 80. rokoch. Dnes sa firma SITO rozkladá na ploche 80.000 m2, z ktorých je 20.000 zastrešených a zamestnáva približne stovku ľudí. Výrobná kapacita presahuje 600.000 jednotiek ročne a denne smeruje viac ako 3.000 kusov do národnej aj medzinárodnej predajnej sieťe tvorenej najkvalifikovanejšími predajcami náhradných dielov. LeoVince, firma zameraná na vývoj a výrobu špecializovaných vysoko výkonnostných tmičov pre motorové prostriedky.

Firma bola založená v roku 1987, rok potom dosiahla vedúceho postavenia na európskom trhu, a to hlavne vďaka filozofii presadzujúcej športové schopnosti ako nevyhnutnú požiadavku pri štúdii a preverovaní nových technických riešení a vďaka dôkladnej kolaudácií prototypov. Dnes tlmičový systém LeoVince ponúka riešenie pre závodné využitie, a je zárukou nielen vysokej výkonnosti, ale aj spolahlivosti vo všetkých smeroch.


SBK, séria výfukou racing pre športové štvortaktné motorky je poslednou novinkou.


X3, homologovaná séria určená pre dialničné enduro a kompletná racingová séria určená pre motocross, enduro a supermotard.

SCOOT, nová značka označujúca sériu skútrov.

SILVERTAIL, nešetrí silami pri výskume a pri vývoji a popúšťa uzdu fantázii v snahe rozšíriť svet výrobkov "custom", ktoré sú chápané ako výrobky s vysoko kvalitným designom, ale aj skvelými vlastnosťami. SilverTail s novými sériami K02 a Pro-S prináša do Európy pravý štýl amerických "metric cruisers". K02 s celoocelovým chrómovaným výfukom, kotrý vďaka zvláštnej úprave nikdy nestráca lesk a celistvosť chrómovej farby a ktorý bol vytvorený pre motorkárov v rafinovanom štýle. Pro-S je pre motorkárov, ktorý chcú mať "diabolský" stroj tak po vzhľadovej, tak po výkonnostnej stránke.


Momentálne SITO ponúka viac ako 250 systémov montovaných na motocykle, mopedy a skútre s 2 a 4-taktnými motormi mnohým výrobcom motocyklov. Význačnou vlastnosťou týchto produktov je, že splňujú aktuálne podmienky legislatívy. Toto bolo vždy jedným z hlavných záujmov. V priebehu rokov prešli všetkými testami, ktoré požadujú rôzne európske predpisy. Odkaz na www stránku spolocnosti LeoVince - www.sitogroup.com

Kontaktujte nás

Važený zákazník, radi zodpovieme všetky vaše otázky kissracing@post.sk

Kontaktný formulár:

Vaše kontaktné informácieVažený klient, veľmi radi zodpovieme všetky Vaše otázky.

 

webdesign, servis: AATUH